Plan to podstawa! Budując ogród od zera, trzeba trzymać się określonych założeń, inaczej zmarnujesz tylko swój czas i pieniądze. W tym miejscu dzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Pomożemy Ci stworzyć ogród piękny i funkcjonalny. Robimy to tak:

 

 

spotkanie lago ogrody torun

Spotykamy się na Twoim przyszłym ogrodzie. Poznajemy się nawzajem.Rozmawiamy o Twoich ulubionych roślinach, elementach wyposażenia ogrodu czy też małej architekturze. Skupiamy się na Twoich potrzebach. Mierzymy ciśnienie i wydajność wody, która posłuży do nawadniania. Będzie dla nas dużym ułatwieniem, jeśli przygotujesz dokumentację działki.

 

 

koncepcja ogrodu lago torun

Bierzemy się do pracy! Znając Twoje potrzeby, tworzymy koncepcję. Uwzględniamy wszystkie wytyczne, warunki środowiskowe i możliwości techniczne. Określamy strefy ogrodu. Dobieramy rośliny i materiały. Tworzymy kilka wizualizacji. Prezentujemy Ci naszą pracę. Liczymy się z poprawkami i zmianami. Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji tworzymy projekt, który posłuży do budowy ogrodu. Określamy termin rozpoczęcia prac w ogrodzie.

 

 

budowa lago ogrody torun

Ostatnia prosta. Nasz sprawdzony zespół i nasi partnerzy gwarantują, że ogród powstanie w terminie i zgodnie ze sztuką. Stopniowo dostarczamy materiały. Wykonujemy etap po etapie, zbliżając się do efektu finalnego.